sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Wysyłamy w ciągu 24h!

Bibs Baby Bitie gryzak dla niemowląt - Star Blue

49,90
58,90
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Darmowa wysyłka już od 99 zł

Producent: BIBS

Ilość w zestawie: 1 szt

Gryzak BIBS Baby Bitie to funkcjonalny gryzak idealny dla ząbkującego malucha. Zaprojektowany i wyprodukowany w Danii. Wykonany został z tworzywa TPU, które jest bezpieczne dla żywności i wielokrotnego użytku. Posiada estetyczny i ergonomiczny kształt, dzięki czemu dziecko może je chwycić małymi rączkami.

Opis

Na powierzchni gryzaka zostały zaprojektowane specjalne wypustki, które masują dziąsła i łagodzą ból związany z ząbkowaniem. Dzięki nim dziecko nie będzie odczuwać dyskomfortu, jednocześnie przynosząc ulgę obolałym dziąsłom. Gryzak Bibs Baby Bitie jest lekki, elastyczny i miękki, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nawet u najmniejszych bobasów. Wyjątkowy kształt gryzaka korzystnie wpływa również na stymulacje sensoryczną dziecka, pozwalając ćwiczyć prawidłowy uchwyt oraz stymulując wrażenia dotykowe.

Nie pozostawia śladów na dziąsłach podczas gryzienia. Produkt jest naturalny, całkowicie bezpieczny i w 100% antyalergiczny. Nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA oraz ftalanów. Przeznaczony jest dla niemowląt od 3 miesiąca życia. Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011.

Wymiary gryzaka: 9,7 x 9,3 cm.

Instrukcja użytkowania

Ze względów higienicznych przed pierwszym oraz każdym użyciem, gryzak należy umyć w wodzie z dodatkiem mydła, a następnie zanurzyć w gorącej wodzie na 5 min, wyciągnąć i pozostawić do wyschnięcia. Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce oraz do sterylizacji w mikrofalówce. Gryzak powinien być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Nie należy zostawiać go w miejscach bezpośredniego nasłonecznienia, ciepła lub w płynach czy urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane w opisie płynu lub urządzenia. Przed każdym podaniem gryzaka dziecku należy sprawdzić jego stan. Gryzak należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału.

wstecz