sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Wysyłamy w ciągu 24h!

Bidon niekapek ze słomką - Gelato Boysenberry - B.Box

69

Darmowa wysyłka już od 99 zł

Producent: B.Box

Wiek: 6 m+
Pojemność: 240ml
Ilość w zestawie: 1 szt

Bidon Bbox to innowacyjny bidon niekapek, który posiada specjalnie zaprojektowaną obciążoną słomkę. Dzięki niej Twój maluszek może wypić napój do ostatniej kropli. Giętka i unikalnie obciążona słomka porusza się razem z zawartością. Umożliwia dzieciom picie w każdej pozycji, nawet na leżąco, gdy kubek jest odwrócony do góry dnem! Bidon posiada szeroką szyjkę, dzięki czemu łatwo odmierzyć porcję napoju bez rozchlapywania, oraz utrzymać go w czystości. Jest to niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży i na spacerze. Doskonale nadaje się do szlifowania umiejętności samodzielnego picia.

Opis

Bidon Bbox to prawdopodobnie jedyny taki na rynku, z którego dziecko może pić tak jak z butelki, przechylając go do góry nogami. Posiada specjalnie zaprojektowaną słomkę wyposażoną w unikalny dwukierunkowy zawór i wzmocnioną pokrywkę. Połączenie to wraz z uszczelką zapewnia stu procentową szczelność. Już nigdy Twojemu dziecku nic się nie wyleje! Uchwyt do trzymania jest złączony z górną częścią, więc nie kręci się on w malutkich rączkach. W sam raz na początki nauki picia u Twojego dziecka. Unikalnie zaprojektowany ustnik wymaga ściśnięcia ustami, co pozwala na łatwe picie i chroni przed rozlaniem, nawet gdy zawartość jest ciepła. Producent Bboxa zadbał dodatkowo o części zamienne oraz akcesoria. Dlatego też, istnieje możliwość dokupienia słomek zapasowych, szczoteczek do czyszczenia słomek czy smyczy przypinanych do bidonu, za pomocą których można przymocować bidon do wózka. Akcesoria te znacznie wydłużają okres korzystania z bidonu. Ponadto istnieje możliwość wymiany zatyczek i połączenia ich w różne warianty kolorystyczne według wyobraźni i preferencji.

Cechy i zalety produktu

- bidon wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną obciążoną słomkę, poruszającą się wraz z płynem, dzięki czemu zapewnia możliwość picia bez względu na kąt pod jakim dziecko trzyma kubek
- matowo wykończona, otwierana pokrywka utrzymuje słomkę w czystości
- czytelna podziałka na boku bidonu ułatwia przygotowanie odpowiedniej ilości napoju dla dziecka
- łatwo wyjmowana uszczelka (poprzez lekkie pociągnięcie), gwarantuje łatwe mycie i gwarancję szczelności
- posiada szczelne zamknięcie, które zapobiega wylewaniu się zawartości kubka
- dwukierunkowy zawór wbudowany w słomce poprawia szczelność bidonu
- wyposażony jest w wyprofilowane uchwyty ułatwiające dziecku pewne i wygodne trzymanie
- łatwe w obsłudze dla dziecka zamknięcie/wieczko
- istnieje możliwość wymiany słomki, wieczka i uszczelki
- wyprodukowany z materiałów wolnych od BPA, Ftalanów i PVC odpornych na upadki

 

Parametry techniczne

Pojemność: 240 ml
Wiek: 6 m+
Wymiary bidonu z pokrywką (cm): 15x12x7,5
Materiał: polipropylenu (PP) i silikon
Można myć w zmywarce
NIE może być używany w kuchenkach mikrofalowych

 

wstecz