sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Wysyłamy w ciągu 24h!

Drewniane zaproszenie na chrzest - Gałązka

9,99

Darmowa wysyłka już od 99 zł

Oryginalne drewiane zaproszenia na chrzest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania oraz naturalne materiały. Drewniane zaproszenia na chrzest to również doskonały sposób na zrobienie wrażenia na gościach i sprawienie, że uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i niezapomniana. Zaproszenia wykonane z drewna, zachwycają swoim naturalnym urokiem i niepowtarzalnym stylem.

Wymiary zaproszenia:

Wysokość: 14 cm
Szerokość: 10 cm

Materiał: Sklejka brzozowa 3 mm

Opis

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie. W przypadku, gdy zamawiana ilość jest mniejsza, wycena każdej sztuki jest ustalana indywidualnie. Z tego powodu, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny. Odcień drewna i jego usłojenie mogą się lekko różnić od przedstawionego na zdjęciu. Wynika to z indywidualnych ustawień monitora oraz cech charakterystycznych materiałów naturalnych.

Jeśli Twoje zaproszenia zostały już zamówione, a zmieniła się lista gości, możesz złożyć zamówienie na dodatkowe zaproszenia drewniane grawerowane, które wykonamy według tego samego projektu.

wstecz