sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

!Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych.

Etui na smoczek do wózka kula - Dried Thyme - Mushie

51
58
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Darmowa wysyłka już od 99 zł

Producent: Mushie

Designerskie i bardzo funkcjonalne silikonowe etui na smoczki. Dzięki specjalnemu zapięciu możesz je przymocować do wózka, łóżeczka lub zawiesić w każdym niezbędnym miejscu. Kula pomieści 3 smoczki.

Opis

Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Nigdy nie pozostawiaj śliniaka silikonowego w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem produktu a w skrajnych przypadkach jej zniszczeniem. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan produktu przekrzywiając ją w każdym możliwym kierunku. Należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału.

Cechy i zalety produktu

- Produkt wykonany jest z biokompatybilnego oddychającego silikonu spożywczego Grade AAA.
- Produkt nie zawiera ropopochodnych toksyn w tym plastyfikatorów np. BPA.  Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011.
- Produkt można wyparzać
- Produkt można sterylizować
- Produkt można zamrażać
- 100% bezpieczne
- 100% biokompatybilne
- Duża odporność termiczna
Pasywność reakcyjna z żywnością
Bezzapachowe

Instrukcja użytkowania

Przed pierwszym użyciem należy umyć produkt a następnie pozostawić w gotującej się wodzie na 5 min. i pozostawić do wystudzenia. Przed każdym użyciem należy umyć produkt w wodzie z mydłem i pozostawić do wyschnięcia. Produkt nadaje się do mycia w zmywarce. Produkt może odbarwiać się pod wpływem długotrwałego kontaktu z intensywnymi barwnikami roślinnymi jak np. karotenoidy z marchewki czy buraka czerwonego. Odbarwienie nie jest podstawą do reklamacji.

Opinie o produkcie
wstecz