sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 199 zł

!Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych.

Łyżeczki silikonowe - Czerwono-niebieskie - B.Box

29
Producent: B.Box

Wiek: 4 m+
Ilość w zestawie: 2 szt

Silikonowe elastyczne łyżeczki b.box są doskonałym pomysłem w momencie gdy chcesz rozpocząć naukę samodzielnego jedzenia przez Twoje dziecko. Przyśpieszą i ułatwią naukę karmienia i zachęcą dziecko do poznawania różnych smaków i tekstur. Sprzyjają wypracowaniu prawidłowej techniki karmienia już od początków rozszerzania diety u Twojego dziecka. Prosta i odpowiedniej długości rączka łyżeczki pozwoli na łatwiejsze wyprowadzanie łyżeczki z ust dziecka bez odginania czy podnoszenia do góry. Łyżeczki wykonane są z silikonu, dlatego też są bezpieczne dla dziąseł i pojawiających się ząbków, nie uszkadzając ich.

Opis produktu

Sposób podawania pokarmów ma bardzo duży wpływ na późniejszy właściwy rozwój mowy u dzieci, dlatego też postaw na sprawdzone, silikonowe łyżeczki B.Box, które polecane są przez logopedów. Łyżeczka ułatwia swobodne wyjmowanie obiadków i deserków ze słoiczka. Kształt zachęca dziecko do zassania i połknięcia jedzenia oraz do samodzielnego podjęcia jedzenia posiłków. Innowacyjny design łyżeczki minimalizuje brudzenie się dziecka. Elastyczne łyżeczki dostępne są w super modnych kolorach. Są tak zaprojektowane, że bez problemu mieszczą się w małych ustach dziecka. Zarówno ich kształt, jak i wielkość dopasują się do buzi maluszka. Przed pierwszym użyciem produktu, należy dokładnie go umyć. Łyżeczki można myć w zmywarce, lecz nie wolno ich sterylizować. Łyżeczka nadaje się tylko do karmienia i nie jest zabawką. Nie należy karmić dziecka w trakcie zabawy, grozi to zadławieniem się dziecka. Gdy łyżeczka ma ślady uszkodzeń nie należy jej używać, tylko wymienić na nową.

Cechy i zalety produktu

- prosta i odpowiednio długa rączka pozwala na łatwe wyprowadzenie łyżeczki z ust oraz wprowadzanie pokarmu do ust dziecka
- elastyczny silikon jest bezpieczny dla wrażliwych dziąseł dziecka oraz dla zębów
- idealne podczas nauki samodzielnego jedzenia
- długa rączka ułatwia podawanie pokarmów z malutkich słoiczków
- całkowicie bezpieczna w użytkowaniu przez malucha
- doskonałe do samodzielnego jedzenia
- produkt całkowicie wolny od bisfenolu A, ftalanów i PVC

Opinie
Parametry techniczne

Wiek: 4 m+
Materiał
: silikon spożywczy FDA
Długość łyżki: 15 cm
Można myć w zmywarce

wstecz
Co mówią o nas nasi Klienci