Mushie

Mushie to amerykańska marka akcesoriów dla dzieci, założona w 2018 roku przez pasjonujących się wszystkim, co odpowiednie dla dzieci, małżeństwo Levi i Mushie Feigenson. Nazwa marki wzięła się od imienia założycielki, która będąc w drugiej ciąży szukała produktów wysokiej jakości i pozbawionych szkodliwych tworzyw i barwników.  Głównym celem marki Mushie jest dostarczenie rodzicom wysokiej jakości akcesoriów dla dzieci w rozsądnych cenach, które mają być ekologiczne, praktyczne, przyjazne środowisku.

Produkty marki Mushie

Wśród produktów marki Mushie znaleźć można silikonowe śliniaki, szczoteczki na palec, zawieszki do smoczków, zabawki i wiele innych. Charakteryzują się one niebanalnym, eleganckim, klasycznym wzornictwem oraz kolorystyką. Cechy te nadają ich produktom ponadczasowy i elegancki wygląd. Produkty Mushie idealnie łączą praktykę z niezwykle estetycznym wyglądem. 

Śliniaki silikonowe Mushie

Śliniaki silikonowe Mushie zabezpieczają one spadające kawałki jedzenia podczas karmienia lub samodzielnego posiłku dziecka, minimalizując przy tym bałagan. Ich wyjątkowość zawdzięczają surowcu, z którego są wykonane.  Jest to miękki elastyczny silikon spożywczy, który pozbawiony jest toksycznych tworzyw i substancji. Wykonuje się z niego również soczewki, z racji tego, że surowiec ten „oddycha”. Materiał jest antyalergiczny, łatwy w czyszczeniu i higieniczny. Wyprofilowany delikatnie pod ciało dziecka z głęboką kieszonką na resztki jedzenia. Śliniaki spełniają wymogi europejskie (EU) No. 321/2011. W ofercie dostępne są wzory dla dziewczynek i chłopców.

Szczoteczki na palec Mushie

Na uwagę zasługuje także oferta szczoteczek na palec Mushie, które pomogą zadbać o higienę jamy ustnej maluszka. Szczoteczki te, nie tylko myją ale też masują dziąsła dziecka, nie uszkadzając ich. Są idealne na rozpoczęcie przygody z myciem ząbków u najmłodszych maluszków. Szczoteczki czy inne produkty marki Mushie mogą świetnie służyć jako prezent na baby shower, chrzest czy upominek bez okazji.