sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

!Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 4 dni roboczych.

Mushie 2 pierwsze szczoteczki na palec - Blush & Shifting Sand

36
39
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Darmowa wysyłka już od 99 zł

Producent: Mushie

Wiek: 4 m+

Ilość w zestawie: 2 szt.

Zadbaj o higienę jamy ustnej swojego maleństwa już od pierwszych miesięcy. Pierwsza szczoteczka na palec Mushie wykonana została z bezpiecznych dla maluszków i przyjaznych dla środowiska wysokiej jakości materiałów - biokompatybilnego silikonu. Mięciutkie i przyjemne w dotyku szczoteczki Mushie cechuje minimalistyczny design i wysoka jakość. Szczoteczki są bezzapachowe i nie wchodzą w reakcję z żywnością. 

Opis

Pierwsze silikonowe szczoteczki marki Mushie to produkt, który pomoże Ci zadbać o higienę jamy ustnej maluszka. Szczoteczka zakładana jest na palec co zdecydowanie ułatwia pielęgnacje jamy ustnej małego dziecka. Szczoteczki Mushie wykonane zostały z biokompatybilnego oddychającego silikonu spożywczego Grade AAA, który wyróżnia się dużą odpornością termiczną, jest w pełni biokompatybilny, nie uczula i nie jest toksyczny. Jest dobrze tolerowany przez organizm człowieka, dlatego stanowi bazę oddychających soczewek kontaktowych (5 razy bezpieczniejszy od standardowych soczewek). 

Dodatkowe informacje

Szczoteczki należy używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Nie należy pozostawiać szczoteczek w miejscu mocno nasłonecznionym lub w płynach dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane w opisie płynu. Niezastosowanie się do powyższych zaleceń może skutkować osłabieniem szczoteczek, a w wyjątkowych sytuacjach może doprowadzić do ich zniszczenia. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan szczoteczek, przekrzywiając je w każdym możliwym kierunku. W przypadku zauważenia jakichkolwiek uszkodzeń lub osłabień materiału szczoteczki należy wyrzucić. Szczoteczki nie zawierają ropopochodnych toksyn w tym plastyfikatorów np. BPA.  Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011. Szczoteczki można wyparzać, sterylizować oraz zamrażać.

Jak używać szczoteczki Mushie?

Przed pierwszym użyciem szczoteczki należy, pozostawić w gotującej się wodzie na około 5 min., a następnie pozostawić do wystudzenia. Przed każdym kolejnym użyciem szczoteczki należy dokładnie umyć w wodzie z mydłem i pozostawić do wyschnięcia. Szczoteczki Mushie pod wpływem długotrwałego kontaktu z intensywnymi barwnikami roślinnymi jak np. karotenoidy z marchewki czy buraka czerwonego mogą się odbarwiać.

Odbarwienie nie jest podstawą do reklamacji.

 

Opinie o produkcie
wstecz