sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 199 zł

!Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych.

Gryzak masujący Mini - Light Blue - Matchstick Monkey

49
Producent: Matchstick Monkey

Ilość w zestawie: 1 szt

Wiek: 3m+

Gryzaki masujące ze szczoteczką Matchstick Monkey to pomoc w higienie jamy ustnej Niemowląt. Wspaniale nadaje się do wprowadzania dobrych nawyków mycia i pielęgnacji ząbków. Gryzak przygotowuje do późniejszego samodzielnego mycia zębów szczoteczką klasyczną. Z tyłu główki, małpka posiada miękką silikonową szczoteczkę do masowania dziąseł i ząbków, na którą możemy nałożyć żel kojący lub pastę.

Opis

Gryzak Matchstick Mini Monkey to znakomity kompan twojego dziecka podczas pierwszych przygód związanych z higieną jamy ustnej - spełni rolę gryzaka, a także pierwszej szczoteczki. Posiada przyjazny wygląd, zróżnicowane faktury oraz kształt odpowiedni dla małych rączek. Nawet niezbyt wprawne dłonie mogą go szybko chwycić w dowolnej pozycji, ćwicząc przy okazji małą motorykę. Przestrzenna forma powoduje, że maluszek ma do dyspozycji wiele odmiennych krzywizn i twardości, dzięki czemu łagodzi podrażnienia i bóle rozwojowe. Gryzak zwiększa ukrwienie dziąseł podczas ząbkowania. Znakomicie nadaje się do memłania i badania go ustami. Z tyłu głowy małpki znajduje się dodatkowo szczoteczka, na którą można nałożyć żel kojący lub pierwszą pastę.

Gryzak Matchstick Mini Monkey wykonany został z bezpiecznego, nie wywołującego alergii silikonu spożywczego. Dodatkowo materiał z którego wykonane są Matchstick Monkeys jest eco przyjazny i posiada certyfikat FDA [amerykańska federalna agencja żywność i leków].

Cechy i zalety produktu

- przyjazna forma
- wykonany z miękkiego silikonu spożywczego o właściwościach hipoalergicznych i obojętnych dla zdrowia dziecka
- przynosi ulgę rozpulchnionych dziąsłom zwiększając ich ukrwienie
- posiada wiele krzywizn i twardości
- lekki i poręczny - idealny do chwytania przez dziecięce rączki
- posiada miękką, silikonową szczoteczkę do masażu, nakładaniu żelu kojącego lub pasty do zębów
- pomaga wyrabiać dobre nawyki związane z higieną jamy ustnej oraz stymuluje rozwój zgryzu w tym prawidłowy rozwój szczęki i zębów trzonowych

Instrukcja użytkowania

Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Nigdy nie pozostawiaj gryzaka w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem gryzaka a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan gryzaka, przekrzywiając go w każdym możliwym kierunku. Należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału.

wstecz
Co mówią o nas nasi Klienci