sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Płyny do kąpieli, mydła

Płyny do kąpieli dla dzieci - stworzone z myślą o potrzebach maluchów

Kąpiel dla noworodka oraz niemowlęcia jest doskonałą formą relaksu, a także wyciszenia przed snem. Dla starszych dzieci to fantastyczna okazja do wodnych zabaw. Chcąc zapewnić dziecku odpowiednią pielęgnację podczas kąpieli, warto zdecydować się na zakup wysokiej jakości płynu do kąpieli. I choć sklepowe półki uginają się od różnego rodzaju płynów dla dzieci to niestety, ale mogą one nie spełniać naszych oczekiwań, a oprócz tego powodować podrażnienia bądź alergie. Dlatego też, należy wybierać płyny do kąpieli zawierające naturalne i przebadane składniki, które zapewnią dziecku najlepszą pielęgnację.

Mydełka dla dzieci

Kształtowanie prawidłowych nawyków higienicznych u dzieci powinniśmy rozpocząć już od najmłodszych lat. Jednakże nie należy stosować produktów przeznaczonych dla dorosłych, gdyż nasza skóra różni się od dziecięcej. Dlatego też, należy zaopatrzyć się w mydła dla dzieci, dbające o ich delikatną skórę. Świetnym wyborem są także pianki do mycia, które poprzez swoją konsystencję zachęcają malucha do dbania o higienę rączek. I tak, jak w przypadku płynów do kąpieli, tutaj także należy zakupić mydło lub piankę od sprawdzonego producenta, posiadającego certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo stosowania u najmłodszych. Co więcej, piękny zapach mydła lub pianki z pewnością zachęci malucha do częstego mycia rączek.

Płyny i mydła dla dzieci i niemowląt

W sklepie Marianek oferujemy płyny i mydła dla dzieci wyłącznie od wyselekcjonowanych producentów. Dzięki czemu mamy pewność, że sprostamy oczekiwaniom naszych najmłodszych klientów. Każdy z naszych kosmetyków zawiera naturalne składniki, które delikatnie myją i pielęgnują dziecięce ciałko. Ponadto, kupując płyny i mydła dla dzieci w sklepie Marianek mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa ich stosowania. W naszym asortymencie można wybierać spośród produktów dedykowanych już od 1. dnia życia, jak i dla kilkulatków. Pianki do mycia rąk, płyny do kąpieli to doskonały wybór dla starszych dzieci, lubiących wodne szaleństwa. Dla najmłodszych zaś posiadamy między innymi kremowe szampony i płyny do kąpieli. Zapraszamy na zakupy i wybrania idealnego płynu oraz mydła dla swojego dziecka.