sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

BIBS

BIBS - duńskie smoczki 

BIBS to szanowana na całym świecie Duńska firma, która założona została w latach 80. Od samego początku zdobyła zaufanie wielu rodziców i dzieci. W przeciwieństwie do innych firm, które produkują swoje wyroby w krajach rozsianych po całym świecie, Bibs projektuje i produkuje swoje produkty tylko w Danii. Duńskie smoczki uspokajające przypominają niemal małe dzieła sztuki. Są minimalistyczne, estetyczne a zarazem precyzyjnie wykonane i dopieszczone pod każdym względem. Już sam kształt wyróżnia smoczki Bibs na tle konkurencji. Dzięki elegancji i prostocie smoczki kauczukowe Bibs mają indywidualny styl „retro”. Wyróżniają się oryginalnym designem i przyciągają uwagę. Lekko matowe kolory w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej są niezwykle przyjemne dla oczu.  Smoczki uspokajające BIBS opracowane zostały we współpracy marki Bibs z lekarzami neonatologami. Udało się im wspólnie uzyskać smoczek, wspierający prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka przypominający pierś mamy.

Smoczki uspokajające BIBS dla dzieci

Smoczki Bibs posiadają odwróconą okrągłą tarczkę osłaniająca, dzięki której usta i broda dziecka szybciej wysychają ze śliny, minimalizując przy tym ryzyko podrażnień, wykwitów i zapaleń delikatnej, wrażliwej skóry dziecka. Tarczka posiada 3 otwory, które odpowiedzialne są za prawidłową cyrkulację powietrza. Otwory te ułatwiają dodatkowo dziecku oddychanie podczas używania smoczka. Smoczki Bibs wykonane są z organicznego kauczuku hevea, który jest nietoksyczny i nie wywołuje alergii. Cechy te są kwestią priorytetową przy wyborze jakichkolwiek akcesoriów i zabawek dla dzieci. Smoczki tworzone są z myślą o uspokajaniu dzieci, co może być także przydatne w przypadku kolek lub ząbkowania. Warto wspomnieć, że smoczki uspokajające BIBS produkowane są w oparciu o wyjątkową procedurę. Podczas niej kauczuk nie jest poddawany zabiegom chemicznym. Pozwala to na zachowanie jego naturalnych właściwości. Fakt, że podczas procesu produkcyjnego nie używa się żadnej chemii, powoduje że smoczki mogą się od siebie różnić. 

Smoczki dla dzieci BIBS kauczukowe i silikonowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo smoczki kauczukowe oraz smoczki silikonowe. Smoczki dla dzieci Bibs z kauczuku dostępne są w rozmiarach S (0+) oraz M (6+). Rozmiar S przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 6 miesięcy, natomiast rozmiar M dla dzieci w wieku od 6 do 18 miesięcy. Smoczki silikonowe Bibs De Lux dostępne są w jednym uniwersalnym rozmiarze. Przeznaczone dla dziecka w każdym wieku, od pierwszego dnia życia. W naszym asortymencie posiadamy zarówno smoczki dla noworodków w kolorach ciemnych, jasnych oraz uniwersalnych przeznaczonych zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki. 

Gryzaki BIBS w sklepie Marianek

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo gryzaki dla niemowląt Bibs. Są one wyprodukowane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Są bezpieczne i trwałe a przy tym elastyczne i łatwo się je chwyta. Powierzchnia pokryta jest specjalnymi wypustkami, które łagodzą dolegliwości dziecka podczas ząbkowania. Gryzak Bibs jest w 100% bezpieczny, wykonany z materiałów organicznych, nie zawiera BPA, PVC oraz ftalanów. Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011. W naszej ofercie posiadamy gryzaki w kształcie serduszka i gwiazdki w kolorach dla dziewczynki oraz chłopczyka. 

Smoczki BIBS:

bibs de lux, bibs de lux silikon, bibs kolory, bibs silikonowy, bibs smoczek, bibs smoczek 6m+, bibs smoczek kolory, bibs smoczek m, bibs smoczek s, bibs smoczek silikonowy, bibs smoczek uspokajający, bibs smoczki m, bibs smoczki s, bibsy smoczki, silikonowy bibs, smoczek bibs 6m+, smoczek bibs blush, smoczek bibs de lux, smoczek bibs dla noworodka, smoczek bibs kolory, smoczek bibs s, smoczek bibs silikonowy, smoczek dla noworodka bibs, smoczek kauczukowy bibs, smoczek uspokajający bibs, smoczki bibs, smoczki bibs 0, smoczki bibs de lux, smoczki bibs kolory, smoczki bibs producent, smoczki bibs s, smoczki dla dzieci bibs, smoczki kauczukowe bibs, smoczki uspokajające bibs