sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 199 zł

Talerzyki i miseczki

Talerzyki i miseczki dla dzieci

Bez wątpienia rozszerzenie diety niemowlęcia nie może obejść się bez talerzyka czy miseczki. Podając dziecku posiłek w kolorowym talerzyku lub miseczce z pewnością zachęcimy go do spróbowania nowych smaków. Dodatkowo, oferując jedzenie dziecku w przeznaczonym dla niego naczyniu dbamy o higienę podawanych posiłków. Naczynia dostosowane do malucha pozwolą nam z sukcesem wprowadzić dziecko w krainę pysznych smakołyków.

Talerzyki dla niemowląt

Talerzyk dla niemowlaka to niezbędny element w tracie rozszerzania diety. Za sprawą talerzyka możemy podać dziecku posiłek w atrakcyjny sposób oraz nauczyć malucha prawidłowych nawyków żywieniowych. Tutaj z pomocą przychodzą nam talerzyki z przegródkami, które pokazują nam w jakich proporcjach powinniśmy skomponować posiłek dla malucha. Dzieciom należy wybierać talerzyki z podziałką, które nie tłuką się oraz są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Doskonałym materiałem przeznaczonym dla dzieci jest silikon spożywczy, który jest wolny od szkodliwych substancji oraz nie wchodzi w reakcję z pokarmami. Co więcej, stawiając na silikonowy talerzyk z przegródkami dla niemowlaka warto wybrać taki, który będzie wyposażony w przyssawkę, zapobiegającą przemieszczaniu się naczynia podczas posiłku. Talerzyki z przyssawką to idealna propozycja do rozszerzania diety metodą BLW.

Miseczki dla dzieci

Miseczka z pewnością przyda nam się podczas oferowania dziecku pokarmów płynnych bądź papek. Oprócz tego, świetnie sprawdza się przy podawaniu maluszkowi przekąsek do samodzielnego jedzenia tj. owoce czy warzywa. I tak jak w przypadku talerzyków, najlepsze miseczki do karmienia niemowląt to te wykonane z silikonu spożywczego bądź melaminy. Dzięki czemu, mamy pewność, że nie wyrządzą krzywdy dziecku podczas samodzielnego spożywania posiłku. Miseczka dla malucha nie może posiadać ostrych kantów i najkorzystniej, aby również była wyposażona w przyssawkę. Przyssawka jest szczególnie ważna dla małych dzieci, które lubią ruszać rączkami na wszystkie strony nawet podczas posiłku. To właśnie miseczka do karmienia z przyssawką gwarantuje nam, że obiadek nie wyląduje na podłodze czy ubranku maluszka. 

Silikonowe talerzyki i miseczki dla niemowląt w sklepie Marianek

Niezależnie od tego, jaką metodę zastosujemy do rozszerzania diety malucha musimy wyposażyć się w talerzyki i miseczki. Z pomocą atrakcyjnych naczyń możemy skutecznie zachęcić malca do spróbowania coraz to nowych posiłków. I tak, jak wcześniej wspomnieliśmy talerzyk z odpowiednio podzielonymi przegródkami pomoże nam podawać prawidłowo zbilansowane posiłki dla dziecka. W sklepie Marianek stawiamy na najwyższą jakość produktów przeznaczonych dla najmłodszych, dlatego też w ofercie znajdziesz silikonowe naczynia dla dzieci od renomowanych producentów: EZPZ i Beaba

Co mówią o nas nasi Klienci