[email protected]   |    530-755-774Darmowa dostawa od 199 zł

Talerzyki i miseczki

Talerzyki i miseczki dla dzieci

Bez wątpienia rozszerzenie diety niemowlęcia nie może obejść się bez talerzyka czy miseczki. Podając dziecku posiłek w kolorowym talerzyku lub miseczce z pewnością zachęcimy go do spróbowania nowych smaków. Dodatkowo, oferując jedzenie dziecku w przeznaczonym dla niego naczyniu dbamy o higienę podawanych posiłków. Naczynia dostosowane do malucha pozwolą nam z sukcesem wprowadzić dziecko w krainę pysznych smakołyków.

Talerzyki dla niemowląt

Talerzyk dla niemowlaka to niezbędny element w tracie rozszerzania diety. Za sprawą talerzyka możemy podać dziecku posiłek w atrakcyjny sposób oraz nauczyć malucha prawidłowych nawyków żywieniowych. Tutaj z pomocą przychodzą nam talerzyki z przegródkami, które pokazują nam w jakich proporcjach powinniśmy skomponować posiłek dla malucha. Dzieciom należy wybierać talerzyki z podziałką, które nie tłuką się oraz są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Doskonałym materiałem przeznaczonym dla dzieci jest silikon spożywczy, który jest wolny od szkodliwych substancji oraz nie wchodzi w reakcję z pokarmami. Co więcej, stawiając na silikonowy talerzyk z przegródkami dla niemowlaka warto wybrać taki, który będzie wyposażony w przyssawkę, zapobiegającą przemieszczaniu się naczynia podczas posiłku. Talerzyki z przyssawką to idealna propozycja do rozszerzania diety metodą BLW.

Miseczki dla dzieci

Miseczka z pewnością przyda nam się podczas oferowania dziecku pokarmów płynnych bądź papek. Oprócz tego, świetnie sprawdza się przy podawaniu maluszkowi przekąsek do samodzielnego jedzenia tj. owoce czy warzywa. I tak jak w przypadku talerzyków, najlepsze miseczki do karmienia niemowląt to te wykonane z silikonu spożywczego bądź melaminy. Dzięki czemu, mamy pewność, że nie wyrządzą krzywdy dziecku podczas samodzielnego spożywania posiłku. Miseczka dla malucha nie może posiadać ostrych kantów i najkorzystniej, aby również była wyposażona w przyssawkę. Przyssawka jest szczególnie ważna dla małych dzieci, które lubią ruszać rączkami na wszystkie strony nawet podczas posiłku. To właśnie miseczka do karmienia z przyssawką gwarantuje nam, że obiadek nie wyląduje na podłodze czy ubranku maluszka. 

Silikonowe talerzyki i miseczki dla niemowląt w sklepie Marianek

Niezależnie od tego, jaką metodę zastosujemy do rozszerzania diety malucha musimy wyposażyć się w talerzyki i miseczki. Z pomocą atrakcyjnych naczyń możemy skutecznie zachęcić malca do spróbowania coraz to nowych posiłków. I tak, jak wcześniej wspomnieliśmy talerzyk z odpowiednio podzielonymi przegródkami pomoże nam podawać prawidłowo zbilansowane posiłki dla dziecka. W sklepie Marianek stawiamy na najwyższą jakość produktów przeznaczonych dla najmłodszych, dlatego też w ofercie znajdziesz silikonowe naczynia dla dzieci od renomowanych producentów: EZPZ i Beaba

Stronę znajdziesz wpisując:

miseczka dla dziecka, miseczka dla niemowlaka, miseczka do karmienia niemowląt, miseczki dla dzieci, miseczki dla dzieci z przyssawkami, miseczki dla niemowlaka, miseczki dla niemowląt, miseczki do jedzenia dla dzieci, miseczki do karmienia niemowląt, miseczki silikonowe, pierwszy talerzyk dla dziecka, silikonowe miseczki, silikonowe naczynia dla dzieci, silikonowe talerzyki dla dzieci, silikonowy talerzyk z podkładką, silikonowy talerzyk z podziałką, silikonowy talerzyk z przegródkami, silikonowy talerzyk z przyssawką, talerz dla niemowlaka, talerzyk dla dzieci, talerzyk dla dziecka, talerzyk dla dziecka z przegródkami, talerzyk dla dziecka z przyssawką, talerzyk dla niemowlaka, talerzyk z przyssawką dla dziecka, talerzyki dla dzieci, talerzyki dla dzieci silikonowe, talerzyki dla dzieci z przegródkami, talerzyki dla dziecka, talerzyki dla małych dzieci, talerzyki dla niemowlaka, talerzyki dla niemowląt, talerzyki do jedzenia dla dzieci, talerzyki i miseczki dla dzieci, talerzyki silikonowe, talerzyki silikonowe dla dzieci

Co mówią o nas nasi Klienci