sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Termometry do wody

Termometry kąpielowe do wody dla niemowląt

Kąpiel maluszka to prawdziwy rytuał zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Pozwala dziecku zrelaksować się oraz wyciszyć przed snem. Przygotowując kąpiel dla niemowlęcia musimy wyposażyć się w niezbędne rzeczy, między innymi: ręcznik, płyn do kąpieli, czy czyste ubranko. Dla wielu rodziców najbardziej problematyczne staje się przygotowanie wody o odpowiedniej temperaturze. Dlatego, aby ułatwić przyszykowanie wody do kąpieli maluszka, wystarczy wyposażyć się w termometr do wody. Jest on niezbędny podczas kąpieli, gdyż pomaga uzyskać idealną temperaturę wody oraz kontrolować ją podczas przebywania maluszka w wanience. Wygoda użytkowania oraz zapewnienie dziecku komfortu cieplnego sprawia, że rodzice uwielbiają korzystać z termometru do wody.

Jaką temperaturę powinna mieć woda do kąpieli maluszka?

Pewnie niejeden rodzic słyszał jakże polecaną przez nasze babcie bądź mamy metodę „na łokieć”. Jednak sprawdzanie temperatury wody w wanience łokciem nie zawsze może się sprawdzić. Dlatego o wiele łatwiejszym sposobem jest korzystanie z termometru do wody. Obserwując skalę na termometrze jesteśmy pewni, że temperatura jest odpowiednia dla naszego dziecka. Woda do kąpieli maluszka powinna być zbliżona do temperatury jego ciała, czyli najlepiej, gdy wynosi około 37 stopni Celsjusza. W tak przygotowanej wodzie maluszek z pewnością będzie czerpał wiele radości z kąpieli.

Termometry do mierzenia temperatury wody dla dzieci

Aby kąpiel dla dziecka i rodziców była czystą przyjemnością, w sklepie Marianek oferujemy termometry do mierzenia temperatury wody dla dzieci. W naszym asortymencie posiadamy termometry do wody od sprawdzonych producentów, aby dawać Państwu gwarancję najwyższej jakości. Ponadto, termometry do wody ze sklepu Marianek są bezpieczne oraz wygodne w użytkowaniu. Spośród oferowanych przez nas produktów mogą Państwo wybierać termometry o uroczych wzorach i kolorach pasujących zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. Termometry do wody z naszego sklepu z pewnością spodobają się maluchowi za sprawą kształtów odzwierciedlających zwierzątka. Zapraszamy do zakupu termometru do wody w sklepie Marianek oraz kosmetyków niezbędnych podczas kąpieli i pielęgnacji dla maluszka.