sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Zawieszka do wózka - Wzór 9

44
Opcje produktu

Z imieniem:

Darmowa wysyłka już od 99 zł

Wymiary zawieszki do wózka: 

Długość całkowita ok. 23 cm +/- 1 cm

Szerokość całkowita ok. 11 cm 

Drewniana zawieszka do wózka to najlepsza alternatywa dla plastikowych zawieszek. Zawieszka wykonana jest z kolorowych drewnianych elementów, które znakomicie pobudzają zmysł wzroku oraz rozwijają umiejętności poznawcze maluszka.

Opis

Drewniana zawieszka do wózka charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, a wszystkie jej elementy są bezpiecznie dla dziecka, nie zawierają szkodliwych barwników ani chemii. Konstrukcja zawieszki do wózka zachęca niemowlę do wyciągania rączek do góry i chwytania, gwarantując tym samym wspaniałą zabawę podczas spaceru. Zawieszka wspomaga rozwój sensoryczny i ruchowy dziecka oraz przynosi ulgę na etapie ząbkowania. Zawieszka do wózka pakowana jest w eleganckie kartonowe pudełeczko, które nadaje się na prezent jak również do późniejszego przechowywania przywieszki.

Wzór i kolor zawieszki może nieznacznie różnić się od tego pokazanego na zdjęciu. Jest to uzależnione od ilości liter zawartych w imieniu oraz ustawień monitora i użytego światła. Kupując przywieszkę należy w wiadomości napisać imię  dziecka (brak podania imienia może opóźnić wysyłkę). Oferowana przez nas zawieszka nie zawiera polskich znaków (ą, ć, ł, ś, ź itp.). W przypadku podania imienia z polskimi znakami przywieszkę wykonamy z odpowiednikami, np. Łukasz – imię na przywieszce Lukasz, Bożena – imię na przywieszce Bozena itd. 

Uwaga!!!

Przywieszka do wózka zawiera małe elementy. Należy ją użytkować zgodnie z jej przeznaczeniem, wyłącznie pod nadzorem dorosłych. Produkt robiony jest na zamówienie i nie podlega zwrotowi.

Jak dbać o produkt?

Zawieszkę do wózka można przecierać wilgotną ściereczką z delikatnym środkiem myjącym lub używać płynu do dezynfekcji zabawek. Drewniane elementy można dodatkowo konserwować naturalnymi olejami (np. oliwą z oliwek, olejem kokosowym lub innym olejem jadalnym).

wstecz