sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Zawieszka, przypinka do smoczka, różowa, szara

44,44
Opcje produktu

Z imieniem:

Darmowa wysyłka już od 99 zł

Wymiary zawieszki: 

Długość ok. 22 cm +/- 1 cm (bez pętelki do zawieszenia smoczka i klipsa)

Szerokość całkowita ok. 3,5 cm (szerokość klipsa)

Personalizowana przywieszka do smoczka lub gryzaka idealnie sprawdza się w domu oraz na spacerze. Pozwala zapobiec zgubieniu smoczka, gryzaka a nawet małego przyjaciela naszej pociechy. Materiały użyte do produkcji zawieszki: Drewno lakierowane, nie ulegająca korozji stal bez niklu, sznurek nylonowy

Opis

Personalizowana zawieszka do smoczka lub gryzaka składa się z drewnianych lakierowanych koralików o rozmiarze 8 mm, personalizowanych kostek o rozmiarze 11 mm, które tworzą imię dziecka oraz drewnianych ozdób i klipsa. Wszystkie elementy nawleczone zostały na wytrzymały na rozerwania sznurek. Elementy zawieszki pomalowane są ekologicznymi farbami i lakierami bezpiecznymi dla dziecka. Nasze przywieszki zawierają drewniany okrągły klips, który można przymocować do ubranka dziecka. Ma on od wewnątrz plastikowe wykończenie, dzięki czemu nie niszczy ubranek, jednocześnie doskonale się go trzyma. 

Zawieszka do smoczka pakowana jest w eleganckie pudełeczko, które nadaje się na prezent jak również do późniejszego przechowywania przywieszki.

Wzór i kolor zawieszki może nieznacznie różnić się od tego pokazanego na zdjęciu. Jest to uzależnione od ilości liter zawartych w imieniu oraz ustawień monitora i użytego światła. Kupując przywieszkę należy w wiadomości napisać imię  dziecka (brak podania imienia może opóźnić wysyłkę). Oferowana przez nas zawieszka nie zawiera polskich znaków (ą, ć, ł, ś, ź itp.). W przypadku podania imienia z polskimi znakami przywieszkę wykonamy z odpowiednikami, np. Łukasz – imię na przywieszce Lukasz, Bożena – imię na przywieszce Bozena itd. 

Jeśli przy zakupie zawieszki podane imię jest długie, to między kostkami z literami umieszczane są dyski. Jest to związane z normą bezpieczeństwa dla zawieszki, której długość nie może przekraczać 22 cm (od pętelki do klipsa). W przypadku gdy podane imię jest krótkie Klient może sobie wybrać wariant z dyskami lub z koralikami pomiędzy kostkami. Brak podania informacji na temat dysków bądź koralików spowoduje przygotowanie zawieszki pokazanej we wzorze.

Uwaga!!!

Przywieszka zawiera małe elementy. Należy ją użytkować zgodnie z jej przeznaczeniem, wyłącznie pod nadzorem dorosłych. Produkt robiony jest na zamówienie i nie podlega zwrotowi.

Jak dbać o produkt?

Przywieszkę można przecierać wilgotną ściereczką z delikatnym środkiem myjącym lub używać płynu do dezynfekcji zabawek. Drewniane elementy można dodatkowo konserwować naturalnymi olejami (np. oliwą z oliwek, olejem kokosowym lub innym olejem jadalnym).

Opinie o produkcie
wstecz