sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Zawieszka, przypinka z agrafką i czerwoną kokardką, różowa, szara

39,39
Opcje produktu

Z imieniem:

Darmowa wysyłka już od 99 zł

Wymiary zawieszki z czerwoną kokardką: 

Szerokość całkowita ok. 7cm

Personalizowana drewniana zawieszka z czerwoną kokardką to obowiązkowa rzecz do każdego wózka. Broszka wykonana jest z kolorowych drewnianych elementów, które pięknie prezentują się w każdym wózku, dużej agrafki wykonanej z metalu w kolorze srebrnym oraz ozdobnej czerwonej kokardki.

Opis

Personalizowana zawieszka z czerwoną kokradką składa się z drewnianych koralików, kostek i dodatków pomalowanych ekologicznymi farbami i lakierami bezpiecznymi dla dziecka.  Zawieszka jest lekka, a duża agrafka umożliwia łatwe przypięcie zawieszki do wózka. Zawieszka z czerwoną kokardką to idealny pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Broszka z czerwoną kokardką pakowana jest w eleganckie pudełeczko, które nadaje się na prezent.

Wzór i kolor zawieszki może nieznacznie różnić się od tego pokazanego na zdjęciu. Jest to uzależnione od ilości liter zawartych w imieniu oraz ustawień monitora i użytego światła. Kupując przywieszkę należy w wiadomości napisać imię  dziecka (brak podania imienia może opóźnić wysyłkę). Oferowana przez nas zawieszka nie zawiera polskich znaków (ą, ć, ł, ś, ź itp.). W przypadku podania imienia z polskimi znakami przywieszkę wykonamy z odpowiednikami, np. Łukasz – imię na przywieszce Lukasz, Bożena – imię na przywieszce Bozena itd. 

Uwaga!!!

Zawieszka do wózka z czerwoną kokardką nie jest dla dzieci. Służy jako element dekoracyjny do przyczepienia na wózku w miejscu, gdzie nie sięga dziecko. Produkt robiony jest na zamówienie i nie podlega zwrotowi.

Jak dbać o produkt?

Przywieszkę można przecierać wilgotną ściereczką z delikatnym środkiem myjącym lub używać płynu do dezynfekcji zabawek. Drewniane elementy można dodatkowo konserwować naturalnymi olejami (np. oliwą z oliwek, olejem kokosowym lub innym olejem jadalnym).

Opinie o produkcie
wstecz