sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 99 zł

Zawieszki do smoczków

Jeśli wśród naszych wzorów zawieszek do smoczka nie ma wzoru takiego, który by Ci się spodobał, napisz do nas jakiego połączenia kolorystycznego potrzebujesz. Specjalnie dla Ciebie skomponujemy nowy oryginalny wzór.

Zawieszka do smoczka z imieniem dziecka

Smoczek to jeden z najważniejszych gadżetów kupowanych dla maluch przez świeżo upieczonych rodziców. Wiele maluchów przyzwyczaja się do smoczka i używa go nawet przez kilka lat. Nie ma w tym nic dziwnego w końcu  smoczek zaspokaja bardzo ważną potrzebę dziecka, jaką jest odruch ssania. Potrzeba ta jest szczególnie nasilona w okresie niemowlęcym. Niestety prawie każdy rodzic wie jak łatwo dziecko potrafi zgubić smoczek. Niemowlęta bardzo często smoczek traktują jak zabawkę przez co niejednokrotnie smoczek ląduje na ziemi. Po kontakcie z podłożem smoczek trzeba dokładnie umyć, a nie zawsze jest gdzie, dlatego warto zabezpieczyć się przed taką sytuacją. Na szczęście z pomocą przychodzi zawieszka do smoczka.

Personalizowana zawieszka do smoczka - wielofunkcyjny dodatek

Drewniana zawieszka do smoczka to prawdziwy must have dla każdego niemowlaka. Zawieszka na smoczek pełni funkcje ozdobną, ponieważ jak każdy dodatek do ubrania uatrakcyjnia stylizację. Jednak jej podstawową funkcją jest ochrona przed zgubieniem smoczka lub gryzaka przez malucha.  Aby nie marnować czasu na poszukiwanie smoczka oraz późniejsze mycie go polecamy zainwestować w drewniane przywieszki do smoczka . Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawi że problem zgubionego smoczka zniknie bezpowrotnie. Łańcuszek do smoczka sprawi, że maluch swój ulubiony smoczek czy też gryzak będzie zawsze miał przy sobie.

Zawieszka do smoczka została wykonana ręcznie z wysokiej jakości trwałych, drewnianych, kolorowych elementów, które z pewnością zainteresują dziecko gwarantując nowe bodźce do rozwoju oraz poprawiając zdolności manualne dziecka. Warto pamiętać, że małe dzieci uspokaja nie tylko ssanie smoczka czy też przytulenie przez rodzica, ale również bardzo często zabawa kolorowymi, drewnianymi elementami zawieszki do smoczków. 

Drewniane zawieszki do smoczków z imieniem 

Spośród wielu wzorów i kolorów bez trudu znajdziecie Państwo najpiękniejsze zawieszki do smoczka z imieniem dla swojego dziecka. Oferowane przez nas drewniane zawieszki są nie tylko piękne, ale też bezpieczne dla Waszych maluchów. Poszczególne elementy zawieszki na smoczek zostały pomalowane farbą bądź lakierem bezpiecznym dla dziecka. Wielofunkcyjna zawieszka do smoczka dostępna w ofercie naszego sklepu wyposażona została w wygodny klips, dzięki któremu istnieje możliwość szybkiego i łatwego przypięcia zawieszki w dowolnym miejscu. Zawieszka do smoczka może być przypięta do ubranka, kocyka czy też pasa samochodowego. Klips został wyposażony w specjalny plastik, który nie niszczy materiałów. Każdy wzór drewnianego łańcuszka do smoczka został dobrze przemyślany.

Posiadamy w ofercie zawieszki do smoczka imienne dla dziewczynek w odcieniach różowych oraz zawieszki do smoczków dla chłopców w odcieniach niebieskich, a także uniwersalne np. odcienie mięty, szarości, naturalnego drewna i inne. Personalizowana zawieszka do smoczka z imieniem to prawdziwy hit, który na pewno zachwyci każdego, więc będzie też doskonałym pomysłem na prezent dla świeżo upieczonych rodziców. 

Ręcznie robione przywieszki do smoczka

Kupując ręcznie robioną, personalizowaną zawieszkę do smoczka w naszym sklepie masz pewność, że dziecko dostaje produkt wysokiej jakości. Do zawieszki z imieniem polecamy dobrać drewnianą zawieszkę do wózka oraz zawieszkę z czerwoną kokardką (również handmade) w tym samym wzorze. Zawieszka do wózka z czerwoną kokardką oraz imienna zawieszka do smoczka tworzą wyjątkowy i oryginalny komplet. Wszystkie nasze zawieszki pakowane są w przepiękne pudełeczko z okienkiem w kolorze naturalnym, wypełnione siankiem. Jesteśmy pewni, że każdy rodzic doceni niebanalne połączenie funkcjonalności z cieszącym oko wzornictwem jakie daje nasza przywieszka do smoczka.