sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 149 zł

Zawieszki do wózka

Jeśli wśród naszych wzorów zawieszek nie ma takiego, który by Ci się spodobał, napisz do nas jakiego połączenia kolorystycznego potrzebujesz. 
Specjalnie dla Ciebie skomponujemy nowy oryginalny wzór.

Zawieszki do wózka – sposób na nudę w trakcie spaceru

Codziennie spacery choć są rutyną dla większości rodziców, to mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój malucha. To właśnie w pierwszych tygodniach życia poznawcze funkcje dziecka kształtują się najintensywniej. Warto zatem zadbać aby zabawki stymulujące zmysły były nie tylko w pokoju dziecka, ale także w wózku w którym spędza dużo czasu podczas spaceru. Idealnym rozwiązaniem jest drewniana zawieszka do wózka. Zawieszka to nie tylko niezwykle estetyczny „dodatek”, który świetnie prezentuje się w każdym wózku, ale także sposób na nudę podczas spaceru. Przywieszona do budki wózka drewniana zawieszka z pewnością zainteresuje maluszka gwarantując mu świetną zabawę na świeżym powietrzu.

Stylowe zawieszki do wózka

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo stylowe przywieszki do wózka wykonane z wysokiej jakości drewnianych elementów, które umilą czas spędzony w wózku podczas spaceru. Drewniane przywieszki do wózka dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z pewnością każdy rodzic znajdzie coś dla swojej pociechy. Ruchoma konstrukcja zawieszki sprawia, że wraz z pchanym przez rodzica wózkiem elementy poruszają się i tym samym stają się bodźcem do stymulowania narządu wzroku dziecka. Przywieszka montowana jest za pomocą klipsa, którego można przypiąć w dowolnym miejscu w wózku. Drewniane elementy zawieszki sprawiają, że dzieci chętnie po nią sięgają podczas ząbkowania.

Szeroka oferta zawieszek do wózka

Drewniane zawieszki do wózka można w szybki sposób dezynfekować, a jej czyszczenie nie wymaga wielu nakładów pracy. By wyczyścić zawieszkę wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką ze środkiem myjącym lub użyć płynu do dezynfekcji zabawek. Przywieszka do wózka to znakomity pomysł na prezent zarówno dla nowo narodzonego dziecka jak i nieco starszego malucha. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą drewnianych zawieszek do wózka. Kupując zawieszki w naszym sklepie mają Państwa gwarancję, że stawiają na jakość, która posłuży niejednemu maluszkowi. Do zawieszki polecamy dobrać drewnianą zawieszkę do smoczka oraz zawieszkę z czerwoną kokardką w tym samym wzorze, razem stworzą wyjątkowy komplet.

Co mówią o nas nasi Klienci