sklep@marianek.pl   |    530-755-774Darmowa dostawa od 149 zł

Zawieszki z czerwoną kokardką

Jeśli wśród naszych wzorów zawieszek nie ma takiego, który by Ci się spodobał, napisz do nas jakiego połączenia kolorystycznego potrzebujesz. 
Specjalnie dla Ciebie skomponujemy nowy oryginalny wzór.

Broszka do wózka z czerwoną kokardką

Zawieszka z czerwoną kokardką to unowocześniona wersja „czerwonej wstążeczki”, którą niegdyś przypinało się przy łóżeczku nowo narodzonego dziecka. Czerwień oprócz tego, że jest symbolem miłości, dobrej energii i bogactwa to według ludowych wierzeń chroni również dziecko przed niebezpieczeństwem rzucenia uroku. W wyniku tego dziecko może być nieznośne, często płakać, odmawiać jedzenia czy picia.

Czerwona kokardka na szczęście dla niemowlaka

Współcześnie „tradycja” wieszania czerwonej kokardki na szczęście, zjednuje sobie coraz więcej zwolenników. Na pewno „nie zaszkodzi” jej powieszenie w widocznym dla obcych oczu miejscu tym bardziej, że nasze zawieszki z czerwoną kokardką zostały nieco unowocześnione i stanowią piękną ozdobę. Czerwona wstążeczka przymocowana jest do metalowej dużej agrafki, ozdobionej drewnianymi, dopasowanymi kolorystycznie koralikami. Świeżo upieczeni rodzice wieszają czerwoną kokardkę przy wózku dziecka, łóżeczku, kołysce czy też foteliku samochodowym. Obecnie jest to must have wyprawki każdego noworodka.

Wymiary zawieszki z czerwoną kokardką niepersonalizowanej to 70 mm x  50 mm. Szerokość zawieszki personalizowanej wynosi 70 mm i jest to wymiar agrafki. Natomiast wysokość agrafki jest zmienna i zależy od imienia dziecka. Zazwyczaj jest to od ok 50 mm do 90 mm. Produkt w całości montowany ręcznie w Polsce.

Uwaga: Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od kolorów rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Co mówią o nas nasi Klienci